Powłoka PVD pozwala uzyskać niezwykłe kolory na metalach oraz szkle o przepięknej głębi dla każdego przemysłu. To właśnie dzięki niej, możemy cieszyć się kolorami w odcieniach czerwieni, granatu, czerni, czy różu w wysokim połysku.

 

PVD to skrót od angielskiego „Physical Vapour Deposition”, co oznacza osadzanie powłoki z fazy gazowej przy wykorzystaniu zjawisk fizycznych. Wiąże się to ściśle z procesem, w którym bardzo istotne jest zachowanie konkretnych, dokładnie obliczonych czynników fizycznych. Jak właściwie przebiega nakładanie powłoki PVD na materiał? Przede wszystkim, cały proces musi odbywać się w zupełnej próżni, w temperaturze kilkuset stopni Celsjusza. Bardzo ważne jest, by powierzchnia, na którą ma być nałożona powłoka PVD, była uprzednio dokładnie oczyszczona. Dzięki temu powłoka jeszcze lepiej przylgnie do stali lub szkła i będzie trwalsza.

 

Serdecznie zapraszamy do składania zapytań.

 

Wykonujemy zdobienie szkła oraz metali metodą PVD

FORMY

BUTELKI SZKLANE

SŁOIKI SZKLANE

ZDOBIENIE SZKŁA

OFERTY STOCK PROMOCJA

PACK     SOLUTIONS

O FIRMIE

Nasza działalność to rozwiązanie dla zmagań naszych Kontrahentów z pędzącym czasem, koniecznością sprawnego i bezbłędnego dopasowania surowców i elementów produkcji do swoich potrzeb. Wysokie standardy jakie każde przedsiębiorstwo chce i musi utrzymać narzuca nam dużą dyscyplinę, dzięki czemu przygotowywane przez nas oferty i rozwiązania są na najwyższym poziomie.  

MENU

ADRES

32-031 Konary/Małopolska

ul. Konarska 90

mob. +48 782 754 566 PL

mob. +48 663 888 022 PL/ENG

office@pack.info.pl

PACK SOLUTIONS

 

jest marką należącą do firmy SODDISFARE NIP: 8551459997 REG. 121145383 

KONTAKT

Twój e-mail
NIP
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright  2010-2023 / SODDISFARE