malowanie butelek_sitodruk na butelkach_hot stamping
zdobienie szkla-malowanie szkla-zdobienie butelek-malowanie butelek

9.

10.

Dostawa

Mamy duże doświadczenie w dostarczaniu gotowych produktów do różnych części świata. Współpracujemy z największymi międzynarodowymi firmami transportowymi i spedycyjnymi. Dlatego w uzgodnionym czasie możemy zamówić pojazd, zorganizować załadunek, przeprowadzić odprawę celną ładunku i ... przystąpić do omówienia kolejnego zamówienia!

 

8.

7.

 

Kontrola jakości

Po każdej operacji technologicznej jakość dekoracji będzie dokładnie kontrolowana. Kryteria oceny jakości zostały określone przez normy zatwierdzone przez klienta, a także zasady przeprowadzania kontroli wizualnej i testów.

 

 

Produkcja

Wystąpi magia przemiany zwykłej butelki w unikalne opakowanie!

 

 

Pakowanie

Po kontroli jakości gotowego produktu butelki z dekoracją zostaną dostarczone na miejsce pakowania. Z reguły zdobione szkło zapakowane jest w kartonowe pudła, zainstalowane na kilku poziomach na drewnianych paletach. Aby zabezpieczyć butelki przed tarciem, umieścimy między nimi specjalny papier lub zapewnimy im indywidualne opakowanie. Każda paleta zostanie zapakowana w folię termokurczliwą.

 

6.

5.

4.

3.

2.

1.

 

Model i pojemność butelek do dekoracji

Każdy proces twórczy zaczyna się od inicjatywy i wymaga inspiracji. Być może to wszystko, co jest konieczne do nawiązania współpracy ...

 

 

Rozwój procesu technologicznego

Po zatwierdzeniu wystroju, eksperci z Grupy Nowych Projektów opracują proces technologiczny do zdobienia: określą kolejność operacji, tryby pracy sprzętu, zastosowane materiały i oprzyrządowanie.

 

 

Wizualizacja układu

Specjaliści dostosują układ wystroju, biorąc pod uwagę rozmiar i kształt butelki, a także cechy wyposażenia do dekoracji. Co więcej, na życzenie klienta jesteśmy gotowi wyprodukować próbki wydrukowanych obrazów lub powłok (w branży poligraficznej nazywa się to „proofami kolorowymi”).

 

 

Dostarczenie próbek

Jest to jeden z najważniejszych kroków na drodze do wyprodukowania partii produkcyjnej. W laboratorium doświadczalnym przetestujemy poprawność wstępnego wyboru materiału, operacji technologicznych, kolorów, rozmieszczenia elementów dekoracyjnych i innych parametrów, które decydują o ostatecznym wyglądzie zdobionej butelki.

Ale co najważniejsze, zapewnimy klientowi możliwość oceny, jak będzie wyglądał wystrój nie na papierze lub ekranie monitora, ale na prawdziwej butelce.

 

 

Pre-printing

Specjaliści dostosują układ wystroju, biorąc pod uwagę rozmiar i kształt butelki, a także cechy wyposażenia do dekoracji. Co więcej, na życzenie klienta jesteśmy gotowi wyprodukować próbki wydrukowanych obrazów lub powłok (w branży poligraficznej nazywa się to „proofami kolorowymi”).

 

 

Model i pojemność butelek do dekoracji

Firma od wielu lat współpracuje z wieloma hutami szkła na Ukrainie i za granicą. Dlatego w razie potrzeby jesteśmy gotowi wesprzeć klienta w wyborze i zakupie szklanych pojemników do dekoracji.

 

Tworzenie projektu

Prześlij nam zdjęcie wraz z rysunkiem technicznym butelki, pomysł, projekt oraz zapotrzebowanie a my natychmiast zajmiemy się analizą oraz propozycją dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami aby uczynić Twój produkt wyjątkowym i rozpoznawalnym dla Twojej marki.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Barwienie z zastosowaniem atramentu o właściwościach termochromowych 

 

Firma stała się pionierem wśród WNP w zakresie stosowania materiałów o właściwościach termochromowych. Innowacyjna metoda drukowania termochromowego polega na zastosowaniu atramentów termochromowych, które zmieniają kolor pomalowanej butelki lub drukowanego elementu dekoracyjnego poprzez obniżeniu lub podniesienie temperatury szkła.

 

Szczególnie interesujące jest drukowanie farbami termochromowymi w celu poinformowania kupującego, że napój został schłodzony do optymalnej temperatury do spożycia.

 

Za opracowanie i wykonanie termochromowego dekoru dla projektu w którym butelka zmienia kolor z białego matowego (w temperaturze pokojowej) na intensywny niebieski (w temperaturze 5ºC i niższej),  otrzymała najwyższą nagrodę w nominacji do konkursu „Projektowanie opakowań”.

Szczególnie interesujące jest drukowanie farbami termochromowymi w celu poinformowania kupującego, że napój został schłodzony do optymalnej temperatury do spożycia.
Firma stała się pionierem wśród WNP w zakresie stosowania materiałów o właściwościach termochromowych. Innowacyjna metoda drukowania termochromowego polega na zastosowaniu atramentów termochromowych, które zmieniają kolor pomalowanej butelki lub drukowanego elementu dekoracyjnego poprzez obniżeniu lub podniesienie temperatury szkła.
Metalizowanie próżniowe butelek jest technologią opartą na osadzeniu cząsteczek metalu na powierzchni opakowania szklanego w próżni, co daje bezbłędny efekt lustra na butelce. Jednocześnie powierzchnia dekoracyjna może mieć dowolny kolor i odcień wybrany przez klienta.

Barwienie butelek

 

Aby nadać butelce niepowtarzalny wygląd, jedną z najskuteczniejszych metod dekoracji jest powlekanie. Ta technologia umożliwia malowanie butelek w całości lub części przy użyciu jednego lub kilku kolorów. Kolorowe szkło może być półprzezroczyste lub mieć intensywny, gęsty kolor. W zależności od użytych materiałów do powlekania butelek powierzchnia butelki może być błyszcząca lub matowa.

 

Oprócz konwencjonalnych farb do powlekania szkła używamy materiałów z efektami „metalicznymi”, „kameleonowymi” i „miękkim w dotyku”.

 

Pracujemy ze wszystkimi rodzajami farb, w tym z farbami na bazie wody lub żywic epoksydowych, a także z farbami ceramicznymi do natryskiwania, które wymagają wypalenia w wysokiej temperaturze, aby je wysuszyć.

 

Powlekanie butelki i proces suszenia odbywa się w trybie w pełni automatycznym. Butelki z powłoką można dekorować za pomocą sitodruku lub tłoczenia na gorąco.

Metalizacja próżniowa

 

Metalizowanie próżniowe butelek jest technologią opartą na osadzeniu cząsteczek metalu na powierzchni opakowania szklanego w próżni, co daje bezbłędny efekt lustra na butelce. Jednocześnie powierzchnia dekoracyjna może mieć dowolny kolor i odcień wybrany przez klienta.

 

Metalizowanie próżniowe szkła może być stosowane w połączeniu z dowolną inna technologią wykorzystywaną przez specjalistów z fabryki do ozdabiania butelek szklanych.

Tłoczenie na gorąco

 

Tłoczenie na gorąco, to technologia polegająca na zastosowaniu specjalnej folii do wykonywania elementów dekoracyjnych. Powstały obraz daje doskonały efekt wizualny i przyjemne doznania dotykowe, a także istnieje bogata i różnorodna gama kolorów i tekstur, w tym folia z efektami „złota”, „platyny”, a nawet z hologramem, który jest tworzony pod indywidualne zamówienie.

 

Tłoczenie folia na szkle jest najczęściej stosowane w połączeniu z drukowaniem butelek z atramentami na bazie wody lub żywic epoksydowych.

Sitodruk atramentami UV

 

Po pomalowaniu powierzchni opakowań szklanych tuszami na bazie wody lub żywic epoksydowych, druk na tuszach ceramicznych z późniejszym twardym wypaleniem jest całkowicie wykluczony. W tym przypadku optymalnym rozwiązaniem jest druk z wykorzystaniem atramentów utwardzanych promieniowaniem UV, których utwardzanie na szkle odbywa się bez podgrzewania pod wpływem promieniowania ultrafioletowego.

 

Definicja drukowania UV jest tak wysoka, że pozwala na zastosowanie druku w pełnym kolorze na powleczonym szkle, które nie jest mniejszej jakości od druku.

 

 

Drukowanie za pomocą atramentów zawierających metale szlachetne

 

Oddzielna grupa materiałów do sitodruku obejmuje atramenty zawierające metale szlachetne (złoto, platyna), które są szczególnie poszukiwane do zdobienia butelek z alkocholem premium, podkreślając wysoki status napoju.

 

Technologia druku atramentami metale szlachetne pozwala na wykonanie dekoru ze złotem, srebrem i platyną z różnymi efektami (na przykład imitacja „druku wolumetryczneg” , faktura matowa lub błyszcząca.

 

Technologia druku atramentami metale szlachetne pozwala na wykonanie dekoru ze złotem, srebrem i platyną z różnymi efektami (na przykład imitacja „druku wolumetryczneg” , faktura matowa lub błyszcząca
Bezpośredni druk sitodrukowy za pomocą atramentów ceramicznych pozwala na zastosowanie w butelce wielokolorowego obrazu o dowolnej złożoności . Szybkie linie automatyczne mogą drukować do 8 różnych kolorów w jednym cyklu
Po chemicznym oszronieniu szkła można zastosować inne metody dekoracji, w tym powlekanie, sitodruk farbami ceramicznymi i organicznymi oraz tłoczenie na gorąco.

Sitodruk atramentami ceramicznymi

 

Bezpośredni druk sitodrukowy za pomocą atramentów ceramicznych pozwala na zastosowanie w butelce wielokolorowego obrazu o dowolnej złożoności . Szybkie linie automatyczne mogą drukować do 8 różnych kolorów w jednym cyklu. 

Sitodruk na szkle pozwala na uzyskanie obrazu wysoce odpornego na działanie chemiczne, mechaniczne i termiczne ze względu na głębokie wypalenie atramentów na powierzchni szkła w temperaturze 600ºC. Technologia sitodruku może być stosowana w połączeniu z dowolnym, innymi metodami dekoracyjnymi.

Mrożenie chemiczne

 

Technologia chemicznego szronienia (satynowania) butelek ma szczególny wpływ na zewnętrzną powierzchnię szklanych naczyń, w wyniku czego szkło traci przejrzystość i nabiera przyjemnej w dotyku szorstkości. Maskowanie poszczególnych obszarów pozwala stworzyć przezroczysty efekt „okna” na matowych butelkach. Szklane pojemniki o dowolnym kształcie mogą być oszronione. Po chemicznym oszronieniu szkła można zastosować inne metody dekoracji, w tym powlekanie, sitodruk farbami ceramicznymi i organicznymi oraz tłoczenie na gorąco. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu z różnymi materiałami matującymi i doskonale opanowując wszystkie cechy chemicznego matowienia wyrobów szklanych, firma opracowała własny produkt pod znakiem towarowym , który umożliwia wykonywanie lukru szkła lub pojemników szklanych o nienagannej jakości i niskiej zużycie proszku pudru dla jednego produktu. Jednocześnie każda partia produktów podlega nie tylko starannej kontroli laboratoryjnej, ale także jest testowana w rzeczywistym procesie produkcyjnym na automatycznej linii do chemicznego mrożenia.

 

Profesjonalne barwienie szkła to oferta, która od 2021 roku stanowi ważną część działalności Pack Solutions. Dzięki współpracy z europejskimi dostawcami usług malowania i dekorowania szkła oferujemy Państwu wachlarz możliwości w zdobieniu szklanego asortymentu wykorzystując takie metody jak; mrożenie chemiczne, drukowanie farbami ceramicznymi, drukowanie metalami szlachetnymi, drukowanie atramentem UV, tłoczenie na gorąco, metalizacja próżniowa.

 

Wykonywanie projektów możemy realizować na powierzonych opakowaniach lub dostarczyć rozwiązanie kompleksowe do każdego zamówienia oferując zarówno zdobienie, jak i materiał szklany. Całość usługi obejmuje kompleksową opiekę nad projektem wraz z logistyką.

FORMY

BUTELKI SZKLANE

SŁOIKI SZKLANE

ZDOBIENIE SZKŁA

OFERTY STOCK PROMOCJA

PACK     SOLUTIONS

O FIRMIE

Nasza działalność to rozwiązanie dla zmagań naszych Kontrahentów z pędzącym czasem, koniecznością sprawnego i bezbłędnego dopasowania surowców i elementów produkcji do swoich potrzeb. Wysokie standardy jakie każde przedsiębiorstwo chce i musi utrzymać narzuca nam dużą dyscyplinę, dzięki czemu przygotowywane przez nas oferty i rozwiązania są na najwyższym poziomie.  

MENU

ADRES

32-031 Konary/Małopolska

ul. Konarska 90

mob. +48 782 754 566 PL

mob. +48 663 888 022 PL/ENG

office@pack.info.pl

PACK SOLUTIONS

 

jest marką należącą do firmy SODDISFARE NIP: 8551459997 REG. 121145383 

KONTAKT

Twój e-mail
NIP
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright  2010-2023 / SODDISFARE